Zamów moją nową książkę, MÓJ OWOCOWY ŚWIAT teraz ...
Zamów moją nową książkę, MÓJ OWOCOWY ŚWIAT teraz ...
Poznaj Sekrety Mojej Odnowy i Ty Tez Sięgnij Po Zdrowie
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CENA: 49 PLN
1
Wysyłka
Gdzie wysłać książkę?
2
Twoje Dane
Szczegóły zamówienia
Gdzie wysłać książkę?
*Bezpieczne Płatności - Wszystkie płatności przetwarzane są przez bardzo bezpieczną sieć z najbardziej aktualnymi technologiami (podobnymi jakie możesz znaleźć w Twoim lokalnym banku).
A GDYBYŚ MIAŁ MOC POKONANIA PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH, ZAPOBIEGANIA PRZYSZŁYM CHOROBOM I ŻYCIA W OPTYMALNYM ZDROWIU?
Smutna prawda jest taka, że ​​miliony ludzi umierają każdego roku na choroby, którym można łatwo zapobiec lub wyleczyć ...
  
...a to dlatego, że nigdy nie uczono nas, jak znaleźć przyczynę problemu i jak się go pozbyć.

Zamiast tego idziemy od lekarza do lekarza, maskując objaw, ale nie pomagając sobie.

To jest smutne. I czas coś z tym zrobić!

Napisałam tę książkę, Mój Owocowy Świat, aby podzielić się moją historią, zainspirować innych i dostarczyć informacje, które mogą zmienić twoje zdrowie i samopoczucie na zawsze ...
JEŚLI JA MOGĘ TO ZROBIĆ, TY TEŻ MOŻESZ...
W ciągu zaledwie kilku lat przeszłam z mutacji genetycznej (zespół Li-Fraumeni), rakowego polipa jelita grubego i guza mózgu do szczęśliwego, zdrowego życia (dla mnie i mojej rodziny) .. 

W jaki sposób?

Kierując się nowym podejściem do żywności, żywienia i zdrowia ...

Nauczyłam się, kurowałam i opracowywałam dla siebie nowy zestaw „zasad”, co jem i jak myślę o moim samopoczuciu (i to zmieniło moje życie!)

Od tamtej pory zbudowałam grupę 110 tysięcy subskrybentów na YouTube - ludzi z całego świata! 

Pomogłam tysiącom ludzi przezwyciężyć problemy zdrowotne, wyleczyć się i osiągnąć optymalne zdrowie, dzieląc się z nimi moim podejściem!

Ale to mi nie wystarcza ...

Jest tak wiele milionów ludzi cierpiących na problemy zdrowotne, które można łatwo odwrócić i wyleczyć. Napisałam więc tę książkę, aby dalej rozpowszechniać moją wiadomość!

Przedstawiam...
MÓJ OWOCOWY ŚWIAT: Poznaj Sekrety Mojej Odnowy i Ty Tez Siegniej Po Zdrowie
W tej książce, nauczysz się...
 • Prawdziwy powód problemów zdrowotnych, przed którymi stoimy (wskazówka: to nie genetyka!)
 • Lecznicza moc surowej żywności (szczególnie owoców!)
 • Czym naprawdę jest ''zdrowa dieta'' i jak jej przestrzegać...
 • ​Jak detoksykować, dbać i leczyć swoje ciało (każdy może to zrobić!)
 • ​Jak leczyć / zapobiegać chorobom i prowadzić długie, szczęśliwe życie!
 • ​Jak dokonać zmiany już dziś i dążyć do optymalnego zdrowia!
Oto dokładnie, co znajduje się na 332-stronach tej nowej książki:
 • Jak traumatyczne doświadczenia zdrowotne w życiu mogą wpłynąć na czyjeś spojrzenie na świat i zmienić ścieżkę życia ... (PLUS: jak być bardziej świadomym i pewnym w radzeniu sobie z problemami zdrowotnymi, na jakie napotykasz) - Cała historia znajduje się na stronie 13.
 • Czy ludzie żyją dłużej niż wcześniej? TAK. Ale to nie z powodów, o których sądzisz! - Aby uzyskać więcej informacji na temat długości życia i długowieczności, zobacz stronę 37.
 • Dużym problemem może być decydowanie o tym, co jest zdrowe, a co nie. Czym właściwie jest ''zdrowa dieta''? - Uzyskaj prostą odpowiedź i wgląd w to, jak możesz żyć na stronie 42.
 • Bardzo ważne jest również zrozumienie całej koncepcji spożywania produktów, które nie zostały ugotowane. Dlatego na stronie 51 wyjaśniono powody, dla których dieta z surowej żywności jest zdrowsza, tj. można przeczytać o enzymach, różnych chemikaliach i elektryczności.
 • Będziesz w stanie zrozumieć całą różnicę między sokami i koktajlami i poczytać trochę o postach sokowych, które ostatnio stały się dość popularne. Warto czy nie? A jeśli tak, to jak długo to robić? - Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, przejdź do strony 67.
 • Bardzo ważne jest odróżnienie „GMO” od „hybryd”. - Wiele osób mówi o organizmach zmodyfikowanych genetycznie (GMO) i wie, jak szkodliwe są, ale niewielu wie, jak je odróżnić i uniknąć - Wszystko to wyjaśniono na stronie 83. 
 • Trawienie i nawodnienie to dwie bardzo ważne rzeczy, o których ludzie często zapominają. Te dwie sekcje na stronach 87 i 91 rozwieją twoje wątpliwości. Przeczytasz o tym, dlaczego potrzebujemy wody, ile i jak nasz organizm przetwarza otrzymywane pożywienie...
 • Jak zostaliśmy stworzeni? Jak jesteśmy zbudowani? Dlaczego potrzebujemy naszych kłów?! Czy z natury jesteśmy weganami, frutarianami, czy mięsożercami i jakie są różnice między ludźmi a innymi gatunkami? - Na stronie 95 znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące tych tematów.
 • Na początku drogi z surowym jedzeniem możesz potrzebować pomocy i wskazówek... - Jeśli nie jesteś pewien jak zacząć i jak utrzymać tę dietę, koniecznie przeczytaj stronę 112.
 • ​Na stronie 116 przeczytasz o przyczynach niepowodzenia niektórych osób. To kwestia samej diety, czy może raczej kwestia tego, w jaki sposób i jakie ilości ludzie jedzą?
 • W „Produkty pochodzenia zwierzęcego” na stronie 125 przeczytasz o wpływie spożywania produktów zwierzęcych na środowisko, inne zwierzęta, a przede wszystkim na zdrowie ludzi. Czy mięso jest potrzebne, by mieć żelazo, a mleko, by mieć wapń? Czy istnieje coś takiego jak humanitarne zabijanie?
 • Zdrowe trawienie jest bardzo ważne i związane ze zdrowiem całego ciała oraz zdrowiem psychicznym. Jelita nazywane są naszym „drugim mózgiem”. Brzmi dziwnie? - Wszystko jest uproszczone i wyjaśnione na stronie 150.
 • Co z białkiem?! Ile białka potrzebuje ludzkie ciało? Czy białko jest dla nas naprawdę dobre?  - Odpowiedzi na te pytania zostaną szczegółowo omówione na stronie 157.
 • Wiele osób, które przeszły na dietę niezawierającą produktów pochodzenia zwierzęcego, obawia się poziomu żelaza. Powszechnie uważa się, że najlepszym źródłem jest mięso. Jesteś pewny? -  Ten problem został jasno wyjaśniony na stronie 173.
 • Czy wiesz, że cukier jest tak naprawdę jednym z najważniejszych składników odżywczych, których potrzebujesz?! Nie chodzi o cukier rafinowany, ale cukier z owoców spożywanych w jego naturalnej postaci. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że są to dwa różne rodzaje i jak to działa i dlaczego tak ważne jest spożywanie go z owocami. - Wszystko to wyjaśniono na stronie 186.
 • W „Detoksie i uzdrawianiu” przeczytasz trochę o przeroście Candidy. Ostatnio jest dużo na ten temat, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że każdy z nas ma Candidę i to nie jest problem. Problem polega na tym, że jest to przerost - opowiem o objawach, przyczynach i krokach, które należy podjąć na stronie 204.
 • Jeśli jesteś kobietą, która codziennie nakłada makijaż, być może zechcesz przeczytać więcej na temat składników makijażu - jest to opisane na stronie 212.
 • ​Na stronie 217 odkryjesz kilka starannie ukrytych tajemnic na temat podpasek i tamponów, które mogą pomóc wyjaśnić i usunąć nawet ból menstruacyjny, jeśli go masz.
 • ​ Przeczytasz także o najstarszej metodzie leczenia, która jest najbardziej naturalna i często inicjowana przez twoje ciało. Post na wodzie. -  Aby przeczytać o moich doświadczeniach, doświadczeniach mojej 2-letniej córki i tym, jak to wszystko wygląda dokładnie, zobacz str. 220.
 ...i wiele, wiele więcej!
Podsumowując, otrzymujesz kompletny przewodnik do lepszego zdrowia... który dostarczy ci informacji, pomysłów i kroków, które możesz wykorzystać, aby poczuć się lepiej, żyć dłużej i żyć zdrowiej!
Co o nas mówią?...
[TESTIMONIALS]
Wraz z Zamówieniem Książki Otrzymasz Ten Ebook Za Darmo...
NA SUROWO W ZIMIE: Jak Przetrwać w Zimnym Klimacie Jedząc Witariańsko
Od bardzo dawna dostaję sporo wiadomości z pytaniami jak przetrwać na frutarianizmie lub witarianizmie w zimę. Postanowiłam więc odpowiedzieć na to pytanie ze szczegółami podając dodatkowo kilka prostych i pysznych przepisów, które wspomogą was w tym czasie.
 
W tym ebooku, Na Surowo w Zimie, zdradzę moje wskazówki i pomysły na to, jak sobie pomóc, by było łatwo i przyjemnie.
Wraz z Zamówieniem Książki Otrzymasz Ten Ebook Za Darmo...
Co otrzymasz zamawiając dzisiaj:
 • KSIĄŻKA (Wartość: 49zł)
 • PDF KSIĄŻKI (Wartość: 25zł)
 • NA SUROWO W ZIMĘ - EBOOK (Wartość: 19zł)
CENA: TYLKO 49zł
Agnieszka Kirchner © 2021+ - Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered By ClickFunnels.com